Was nun wenn man von einem Script gebannt wird, das nicht gut funktioniert? An wen soll ich mich wen

Dieses Thema im Forum 'Archiv - Hilfe' wurde von **JOEY** gestartet, 13 Februar 2014.

Liebe(r) Forum-Leser/in,

wenn Du in diesem Forum aktiv an den Gesprächen teilnehmen oder eigene Themen starten möchtest, musst Du Dich bitte zunächst im Spiel einloggen. Falls Du noch keinen Spielaccount besitzt, bitte registriere Dich neu. Wir freuen uns auf Deinen nächsten Besuch in unserem Forum! „Zum Spiel“
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
  1. **JOEY**

    **JOEY** Foren-Grünschnabel

    Domnilor,
    Acum, ce se întâmplă dacă unul devine interzis de la un script care nu este de lucru bine?
    Pe cine ar trebui să contactez?
    Acesta nu este de a fi ok nimic blocat!
    Cu toate acestea, aș dori să vă împărtășesc cu tot respectul pe care cu o zi înainte de ieri, 01/21/2014, mi-a fost blocat în considerare, așa cum am folosit, probabil, bots, și a fost dat afară din joc la 11:51, ceas, oră de server 4, 12:51, ceas, română timp.
    Dovezi mea este, la 10 de ceas, 10 30 am avut un eveniment cu prietenii mei
    JORMUNGANDER și Hugin la 6.2, apoi m-am făcut de aur,
    , Hugin și JORMUNGANDER și încă un pic de lumină, două luată între timp de către 12,2 când am fost blocat de card, astfel încât prima dovada este cea care poate fi găsit în principal în jurnalul! Toate aceste rezultate sunt eveniment-rezultate, și nu roboții! POATE SCHIMBA O BOT cărțile? În măsura în care eu nu știu!
    -Am, de asemenea, prieteni care mărturisesc că am avut un eveniment, și care pot depune mărturie sub jurământ, în cazul unui proces, în cazul în care nu putem rezolva problema mea pe cale amiabilă. Nu pe un bot
    -Când am fost blocat am fost în joc, toate rezultatele sunt în jurnal, sunt miscarile tipice.
    Bănuiesc că eu sunt victima unei conspirații, o plângere falsă, am urmat mereu regulile și au prietenii mei sfătui mereu asta!
    Vreau să se întoarcă numai contul meu în care am investit bani și timp. Până în aprilie este încă un timp îndelungat pentru HJEMAND nevinovat este ca Mine!
    Baril, problema nu este rezolvată, voi contacta avocatul meu și arată-l mea se va dovedi că perioada de anchetă a calculatorului meu, memoria RAM, astfel încât un profesionist IT-le posibilitatea de a alege, și tot ceea ce puteți utiliza în continuare
    Vreau să examineze declarațiile mele, și că contul este șters, altfel ne va fi atât suferi consecințele, immage your și investiția mea în timp și bani.
    Vă mulțumesc I-Sper într-un final fericit!
    USER: ** Joey **

    ID: 34759953
     
  2. int3.Gamer

    int3.Gamer Nachwuchs-Autor

    das wird hir nichts bringen
     
  3. **JOEY**

    **JOEY** Foren-Grünschnabel

    Was willst du sagen?
     
  4. **JOEY**

    **JOEY** Foren-Grünschnabel

  5. Stangemann

    Stangemann Forenfreak

    Moin

    Lütfen yardım alabilmeniz için türk supportuna başvurunuz.



    Для решения проблемы, пожалуйста, обратитесь в русскоязычную службу поддержки.



    Wir können dir hier nicht helfen wende dich an deinen national Support.



    We can not help you here. Contact your national Support



    Niestety nie możemy Tobie pomóc. Skontaktuj się proszę z pomocą techniczną odpowiedzialną za Twój język. Proszę użyć w tym celu formularza kontaktowego dostępnego bezpośrednio na stronie gry.

    Gruß Stangemann
     
Status des Themas:
Es sind keine weiteren Antworten möglich.